+38 (050) 054 84 54
+38 (050) 422 83 88
+38 (062) 208 11 00
Звонить с 9:00 до 20:00
Skype: dana113111
ПОИСК ТУРОВ
ВСЕ ТУРЫ
ВИДЕО ТУРЫ
ХОТ-ЦЕНА

Болгария авиа - от 220€,
автобус - от 100€
Испания - от 300€
Греция - от 250€
Кипр - от 250€
Тунис - от 350$

Я ХОЧУ

Дермахил Донецк отзывыПрофесійна косметика Dermaheal виготовляється в Південній Кореї фірмою Caregen Со. Ltd., з 2001 року. Засновані на інноваційних технологіях, косметичні засоби містять спеціальні хімічні сполуки пептидів і рекомбінантних протеїнів. Саме ці речовини забезпечують постійне оновлення шкіри на клітинному рівні, її регенерацію і швидке відновлення, живлення клітин дерми.


Пептидні сполуки косметичної лінії Дермахіл є точною копією природних пептидів людини, забезпечуючи повну біосумісність і не викликаючи алергічних реакцій. Корейська продукція Dermaheal схвалена СTFA, відповідає стандартам якості і запатентована в усіх країнах світу. У даній статті мова піде про лінійці препаратів для мезотерапії.


Чому варто вибрати саме цей продукт?


Глибоке дію. Засоби косметичної лінії впливають безпосередньо на клітини дерми, забезпечуючи їх зростання, відновлення і регенерацію. Активні пептиди і протеїни, що входять до складу препаратів, укладені в найдрібніші нанокапсули і перетворені до структури клітинної мембрани.


Потужна очищення. Вся продукція Дермахіл проходить лабораторну мікроочістку. Косметика не містить шкідливих домішок і елементів, що згубно впливають на здоров'я шкіри.

 

Dermaheal биоревитализация Донецк Дивин


Безпека. Пептидная формула зростання не впливає на пошкоджені і мутованих клітини, тому використання мезотерапевтичних коштів Dermaheal гарантовано запобігає появі злоякісних новоутворень. Діючі речовини надають додатковий захист клітин від дії вільних радикалів та іонів вільних металів.


Збереження результату. Завдяки методиці двошарового наноінкапсулірованія, що застосовується при виготовленні продукції, препарати не просто забезпечують позитивний результат, але і мають ефект пролонгації. Протеїни, проникаючі в глибокі шари дерми, вдосконалюють первинну послідовність дії, завдяки чому результат зберігається тривалий час без додаткового регулярного застосування.


Відсутність енхансером. Косметика не містить підсилювачів, здатних видозмінювати структуру ДНК. Тому пептиди, які проникають під шкіру, не ушкоджують і не змінюють її початкової структури.


Дія мезотерапевтичних коктейлів Dermaheal

Dermaheal ревитализация в Донецке Дивин


- Загальна омолодження шкіри, формування здорового еластину-генового каркаса, активація синтезу гіалуронової кислоти тафібронектину.

- Уповільнення і попередження процесу передчасного старіння.

- Усунення стрий, атрофічних рубців.

- Скорочення кількості мімічних зморшок, глибоких заломів і складок.

- Глибоке зволоження та живлення.

- Усунення гіперпігментації, вирівнювання тону особи.

- Боротьба з осередкової і дифузійної алопецією.

- Ліквідація целюліту.

- Скорочення надлишків жирової тканини.

- Підвищення пружності і загального тонусу шкіри.

 

Класифікація препаратів, їх терапевтичний ефект і свідчення


Все нижче описувані препарати Dermaheal лікувальної мезотерапевтіческіе лінії випускаються в упаковці по 10 флаконів об'ємом 5 мл.


Dermaheal HSR

 

Dermaheal HSR Донецк Дивин цена отзывы

 

Склад: гіалуронова кислота, пептидні сполуки, мідний трипептид, амінокислоти (гліцин, аланін, серин, лейцин, аргінін, ізолейцин, валін, лізин), мінеральний коктейль.

Вікові показання: застосовується переважно для пацієнтів старше 40-45 років.

Дія: підвищення загального тонусу і пружності шкірних покривів, вирівнювання рельєфу, боротьба з в'ялістю і віковим птозом, усунення розтяжок і рубцевих змін, забезпечення синтезу необхідних білків і амінокислот, усунення акне, звуження пор.

Терапія: застосовується в якості ін'єкційної мезотерапії і биоревитализации.

Показання: препарат показаний пацієнтам з першими ознаками старіння, при появі розтяжок, зниженні загального тонусу і пружності шкіри, дефіциті гіалуронової кислоти, зайвої сухості шкірного покриву, схильності до акне.


Dermaheal SR

Dermaheal SR Дивин Донецк цена


Склад: пептидний комплекс зростання, мідний трипептид-1, мінеральний коктейль, амінокислоти.

Вікові показання: препарат розрахований на уповільнення процесів старіння у пацієнтів старше 30 років.

Дія: стимуляція зростання здорових клітин шкірних тканин, скорочення дрібних заломів і мімічних зморшок, запобігання появи складок і глибоких зморшок, підвищення пружності шкіри, регулювання водного балансу, активна гідратація, стимуляція синтезу різних позаклітинних матриксов, в тому числі колагену і еластину, гиалуроната натрію.

Терапія: ревіталізація, методика мікронідлінга (застосування Мезороллери).

Показання: препарат показаний для застосування у пацієнтів з раннім старінням шкіри, втратою її пружності і тонусу, зневодненням, пористою структурою, схильністю до вугрів.

 

Dermaheal HL

Dermaheal HL в Донецке отзывы


Склад: комплекс чинників зростання, що складається з трьох пептидних сполук (IGF-1, bFGF, VEGF), полівітамінний комплекс, коктейль з амінокислот і білкових з'єднань, мінерали, мідний трипептид-1.

Вікові показання: відсутність вікової спрямованості.

Дія: нормалізація мікроциркуляції крові навколо волосяних фолікул і збільшення їх розмірів, активація росту здорових і сильних волосся, відновлення кортекса і структури по всій довжині, стимуляція активності фібробластів, потовщення волосся.

Терапія: переважно класична ін'єкційна методика.

Показання: вогнищева і дифузна алопеція у чоловіків і жінок, випадання волосся після перенесених стресів, операцій і при гормональних збоях, виснаження коренів волосся, передчасне поява сивини, суха шкіра голови.


Dermaheal SB

Dermaheal SB уколы красоты Дивин Донецк


Склад: комбінація олигопептида і пентапептіда, аскорбінова кислота, арбутин, солодки екстракт.

Вікові показання: для пацієнтів від 35 років.

Дія: усунення гіперпігментації будь-якої етіології, освітлення і вирівнювання тону особи, області декольте і кистей рук, попередження появи пігментних плям (в тому числі, після лазерних омолоджуючих процедур і хімічних пілінгів), зниження синтезу меланіну, попередження появи вікових плям.

Терапія: переважно класичний мезотерапевтіческій метод (мікроін'єкції).

Показання: препарат показаний людям з гіперпігментацією, зокрема гормональної, а також для профілактики її появи.

 

Dermaheal LL

Dermaheal LL мезо Донецк Дивин


Склад: інсуліноподібний фактор росту LGF-1, біометричні пептиди, L-карнітин, коктейль з амінокислот, полівітамінний і мінеральний комплекс, гіалуронова кислота, фосфатидилхолін.

Вікові показання: обмежень за віком немає.

Дія: підвищення тонусу шкірного покриву тіла і його пружності, усунення надлишкової жирової тканини і целюліту, загальна корекція силуету фігури, моделювання окремих ділянок тіла, ліфтинговий ефект.

Терапія: мікропапульное і інтрадермально підшкірне введення.

Показання: надлишкові жирові відкладення у чоловіків і жінок, ефект «апельсинової кірки», в'ялість і птоз шкіри в результаті різкого схуднення.


Протипоказання


Всі коктейлі Dermaheal для біоревиталізації біоревиталізації мають наступні протипоказання:


- Інсулінозалежний тип цукрового діабету.

- Вагітність.

- Лактаційний період.

- Онкологічне захворювання.

- Хронічні захворювання в стадії загострення і запальні процеси в організмі.

СЕГОДНЯ В МЕНЮ


ЖДЕМ ВАШИХ ЗВОНКОВ!
+38 (050) 475 11 14
+38 (050) 054 84 54
+38 (062) 208 11 00
Звонить с 9:00 до 20:00
Skype: dana113111