+38 (050) 054 84 54
+38 (050) 422 83 88
+38 (062) 208 11 00
Звонить с 9:00 до 20:00
Skype: dana113111
ПОИСК ТУРОВ
ВСЕ ТУРЫ
ВИДЕО ТУРЫ
ХОТ-ЦЕНА

Болгария авиа - от 220€,
автобус - от 100€
Испания - от 300€
Греция - от 250€
Кипр - от 250€
Тунис - от 350$

Я ХОЧУ

Криолифтинг кожиКріоліфтінг - інноваційна методика омолодження шкіри за допомогою локального кріовпливу, відома також як безін'єкційна мезотерапія. Метод має ряд переваг в порівнянні з конкурентними методиками омолодження, безпечний і дозволяє працювати з шкірою навіть в ранньому відновлювальному періоді після інших процедур, як то лазерне шліфування або хімічний пілінг.

В якому випадку є сенс звернути свою увагу на дану процедуру?

Як видно з назви, вплив холодом має виражену підтягуючим ефектом, що дозволяє рекомендувати кріоліфтинг при появі перших вікових змін.

Кріоліфтінг стимулює неоколлагенез і синтез молекул гіалуронової кислоти клітинами сполучної тканини дерми і гіподерми, за рахунок чого сприяє розгладженню зморшок і поліпшення рельєфу шкіри.

Кріоліфтінг показаний при наявності рубцевих змін, шрамів, постакне і розтяжок. Процедура покращує колір шкірних покривів, при пігментації сприяє відбілюванню шкіри, при цьому сама не пов'язана з ризиком утворення вогнищ гіпер- або гіпопігментація.

Кріоліфтінг дозволяє усунути дрібні мімічні зморшки, сприяє зменшенню вираженості більших дефектів і складок.

Цікаво, що за рахунок вираженої судинної реакції після процедури шкіра миттєво починає виглядати набагато молодше і здоровіше.

В першу чергу ви відзначите поліпшення кольору шкіри, а підвищення тонусу дрібних м'язів в результаті впливу на холодові рецептори призводить до того, що моментально поліпшується овал обличчя і шкіра виглядає підтягнутою і молодою!

Криолифтинг лица

Крім того, під дією холоду і за рахунок рухів наконечника апарату для кріоліфтінгу нам вдається поліпшити дренаж лімфатичної рідини і зменшити ступінь вираженості набряклості і пастозности тканин.

Це допомагає в боротьбі з набряками навколо очей і покращує стан підшкірної жирової клітковини. Одночасно посилюється постачання всіх клітин киснем за рахунок поліпшення кровопостачання в результаті судинної реакції обумовленої холодових впливом.

Посилюється венозний відтік і прискорюється виведення токсинів з тканин дерми, гіподерми і підшкірного шару.

Для досягнення стійкого ефекту доведеться пройти курс, що складається з 6-10 процедур. При інтенсивній програмі сеанси проводяться два рази на тиждень протягом чотирьох тижнів, при звичайному профілактичному курсі - раз на тиждень протягом кількох місяців.

Тільки в цьому випадку ви зможете в повній мірі відчути ті зміни, які обіцяє кріоліфтинг.

Відгуки тих, хто вже випробував на собі цю інноваційну методику, говорять про те, що перший ефект помітний відразу після процедури, а потім позитивні зміни накопичуються протягом місяця.

 Криолифтинг в Донецке цены

СЕГОДНЯ В МЕНЮ


ЖДЕМ ВАШИХ ЗВОНКОВ!
+38 (050) 475 11 14
+38 (050) 054 84 54
+38 (062) 208 11 00
Звонить с 9:00 до 20:00
Skype: dana113111