+38 (050) 054 84 54
+38 (050) 422 83 88
+38 (062) 208 11 00
Звонить с 9:00 до 20:00
Skype: dana113111
ПОИСК ТУРОВ
ВСЕ ТУРЫ
ВИДЕО ТУРЫ
ХОТ-ЦЕНА

Болгария авиа - от 220€,
автобус - от 100€
Испания - от 300€
Греция - от 250€
Кипр - от 250€
Тунис - от 350$

Я ХОЧУ

Антицеллюлитный массаж в БроварахЦелюліт або так звана «апельсинова кірка» на шкірі утворюється в результаті ураження підшкірного шару жирової клітковини. Це не просто естетичний недолік, а сигнал про виниклі проблеми зі здоров'ям і наслідок виникли порушень в роботі органів. Целюліт виникає, як правило, на тих ділянках тіла, де порушений кровообіг і рух лімфи, в результаті чого відбувається набряк тканин і значно зростає кількість жирових клітин. Цей процес важливо вчасно помітити і запобігти його розвиток.

Переваги антицелюлітного масажу

В результаті проведення процедури, крім відсутності целюліту, ви зможете у себе спостерігати:

- Зникнення набряків;

- Позбавлення зайвої ваги і зниження кількості жирових відкладень;

- Красиві контури тіла;

- Поліпшення стану шкіри;

- Гарний настрій і прекрасне самопочуття;

- Підвищена стійкість до стресових ситуацій;

- Злагоджена робота ендокринної системи і відновлення гормонального фону.

Техніка виконання антицелюлітного масажу

Розминка. М'яз в проблемній зоні захоплюється і стискається. Те ж потрібно проробити з усією областю вздовж м'язи, починаючи від колінних суглобів і закінчуючи сідницями. Ці рухи допомагають розслабитися і налаштуватися на процедуру.

Катання. Невелику ділянку шкіри захоплюється і потім розминається по колу за допомогою великого пальця. Цей прийом допомагає розбити тверді грудки утворився целюліту.

Массаж для похудения в салоне красоты "Дивин"

Биття. Енергійні руху-постукування ребром долоні (або двох рук одночасно) в зоні сідниць і стегон.

Перед процедурою антицелюлітного масажу насамперед переконайтеся, що у вас немає до неї протипоказань.

Протипоказання до проведення антицелюлітного масажу:

- Температура, лихоманка;

- Схильність до відкритих кровотеч;

- Проблеми зі згортанням крові;

- Варикоз;

- Порушення шкірного покриву;

- Серцево-судинні захворювання;

- Психічна нестабільність;

- Індивідуальна непереносимість масажних масел.

Массаж ручной в Броварах

Антицелюлітний масаж при вагітності

Процедура може супроводжуватися значними хворобливими відчуттями, а також викликати підвищення тиску. Тому відповідно до рекомендацій фахівців, вагітним небажано застосовувати такі різновиди антицелюлітного масажу, як стоун-масаж, мануальна терапія, мезотерапія, тапассотерапія, узі-терапія і пресотерапія. Процедури, які допустимі: ручний масаж в Броварах, ложковий, вакуумний, а також масаж за допомогою LPG-апарата.

Антицелюлітний масаж живота

Це, безумовно, одна з найважливіших процедур для здоров'я людини, яка дозволяє позбутися від застоїв і шлаків в кишечнику. Прийоми масажу впливають на жирові відкладення, налагоджують роботу органів і, відповідно, нормалізують травлення. У короткі терміни живіт повертається до своєї первісної форми, і разом із зайвими кілограмами йдуть і нелюбимі усіма «боки».

Профессиональный антицеллюлитный массаж в салоне красоты


Антицелюлітний масаж стегон і сідниць

Антицелюлітний масаж стегон і сідниць - мабуть найбільш популярна процедура. Масаж робить поверхню стегон і сідниць все більш пружними і вони виглядають все більш молодо і привабливо. В ручному антицеллюлитном масажі ніг, що виконується із застосуванням спеціальних засобів, використовуються як традиційні руху, так і спеціальні, які спрямовані на ліквідацію застійних підшкірних жирових вогнищ.

Ручний антицелюлітний масаж

Ця процедура має особливу механіку впливу, яка дозволяє гарненько розігріти тканини і роздрібнити жирові застої. Ручний масаж має яскравий лімфодренажним впливом і сечогінний ефект, який дозволяє усунути надлишки рідини в тілі. Як наслідок, у організму налагоджуються і прискорюються всі обмінні процеси, поліпшується циркуляція крові і речовин в тканинах, зміцнюються судини. Професійний масаж допомагає транспортувати антицелюлітні засоби безпосередньо в глибокі підшкірні шари, що значно збільшує їх ефективність.

Худеем с помощью массажа в Броварах

Крем для антицелюлітного масажу

Для цієї процедури часто використовуються спеціальні креми, в складі яких містяться водорості і кофеїн. Ці компоненти покращують синтез колагену і допомагають клітинам побудувати міцний шар волокон, на якому відкладення жирів буде просто неможливим. Антицелюлітний крем наноситься розминаючими рухами на вже розігріту масажем шкіру і після сеансу обов'язково змивається.

Тривалість процедури

Один сеанс масажу для схуднення проти целюліту триває, як правило, від півгодини до години. Перші позитивні результати можна буде спостерігати вже через пару днів після процедури: апельсинова кірка стане менш помітна, а поверхня шкіри стане більш еластичною.

Лучший антицеллюлитный массаж в Броварах

Скільки потрібно пройти сеансів для досягнення максимального ефекту від антицелюлітного масажу? Згідно відгуками, зазвичай вистачає комплексу з 6-12 процедур.

Чи справді, масаж допомагає від целюліту? Так, Залежно від стану вашої шкіри, такий курс масажу позбавить вас від целюліту на найближчі півроку-рік. Антицелюлітний масаж

СЕГОДНЯ В МЕНЮ


ЖДЕМ ВАШИХ ЗВОНКОВ!
+38 (050) 475 11 14
+38 (050) 054 84 54
+38 (062) 208 11 00
Звонить с 9:00 до 20:00
Skype: dana113111