+38 (050) 054 84 54
+38 (050) 422 83 88
+38 (062) 208 11 00
Звонить с 9:00 до 20:00
Skype: dana113111
ПОИСК ТУРОВ
ВСЕ ТУРЫ
ВИДЕО ТУРЫ
ХОТ-ЦЕНА

Болгария авиа - от 220€,
автобус - от 100€
Испания - от 300€
Греция - от 250€
Кипр - от 250€
Тунис - от 350$

Я ХОЧУ

Монтаж установка чистка кондиционеров в ДонецкеВстановити кондиціонер своїми руками - не так вже й складно. Головне - дотримуватися правильний алгоритм дій.

Вибір місця для монтажу зовнішньої і внутрішньої частин кондиціонера

Основне правило - взаємне розташування блоків має забезпечувати мінімальну довжину траси. У разі, коли її протяжність становить менше 6 м, зникає необхідність дозаправки, чистки кондиціонера. Для зовнішнього блоку оптимальним місцем кріплення буде зона під вікном або ж праворуч від нього. Відстань від внутрішнього блоку до стелі повинна складати не менше 15 см, до стін - 30 см.

Розрахунок довжини траси і покупка установочного комплекту

Мінімальна довжина траси становить 1,5 м. У разі, коли зовнішній і внутрішній блок монтуються в положенні «спина до спини», тобто відстань між ними одно товщині стіни, слід передбачити петлю траси. Це необхідно для гасіння вібрацій, неминуче з'являються при роботі обладнання і поширюються від зовнішнього блоку до внутрішнього. Вони можуть порушити герметичність траси, та й рівень шуму від такого «нескомпенсованого» кондиціонера буде набагато вище.


Розмітка кріплення внутрішнього блоку

Монтажну пластину внутрішнього блоку притискаємо до стіни і відзначаємо маркером місця, де потрібно просвердлити отвори. На цьому етапі використання будівельного рівня строго обов'язково! В іншому випадку кривизна розташування блоку призведе до того, що конденсат, замість того, щоб йти в дренажну трубу, буде капати на підлогу!


Просвердлення отворів і фіксація внутрішнього блоку

Існує два варіанти монтажу - в першому випадку отвір просвердлюється в тій стіні, на якій фіксується внутрішній блок (згодом воно прикривається самим цим блоком), або ж в стіні, розташованої перпендикулярно. При цьому отвір потрібно буде приховувати спеціальним коробом. Мінімально допустимий діаметр отвору - 5 мм. Після того як отвір готове - приміряємо внутрішній блок до монтажній пластині.

Ремонт кондиционеров в Донецке


Фіксація зовнішнього блоку

Нижче наскрізного отвору і далі по горизонталі як мінімум на 30 см необхідно вкрутити надійний анкер з петлею на кінці. До нього кріпляться внутрішні кінці двох мотузок, просмикнутих через отвір в стіні. До зовнішнього кінця однієї з них прив'язують зовнішній блок кондиціонера, до аналогічного кінця іншої необхідно прив'язатися самому монтажника - для страховки. Розмічаємо місця фіксації кронштейнів, встановлюємо їх за допомогою анкерних болтів і переконавшись, що вони закріплені надійно - ставимо на них зовнішній блок кондиціонера і прикручуємо.


Підключення траси до внутрішнього та зовнішнього блоків


Випрямляємо мідні трубки і підрізаємо їх на потрібну довжину, далі развальцовивается їх кінці за допомогою лещат і конуса. Розвальцьованої трубки слід скласти докупи з електричної і дренажної лінією і вирівняти за місцем, після чого обмотати вийшла трасу металізованим скотчем. Дренажну трубу потрібно просто надіти на відповідний штуцер, так само як і розвальцьованої трубки - спочатку потрібно по максимуму закрутити гайки руками і лише потім використовувати ключі. Другий кінець траси необхідно захистити від можливого попадання сміття і проштовхнути назовні через отвір в стіні.

Підключення траси до внутрішнього та зовнішнього блоків


Після того як внутрішній блок посів уготоване йому місце можна підключати трасу до ремонт зовнішньої частини кондиціонера, благо алгоритм дій в цьому випадку рівно той же. Єдина відмінність - дренажна труба до зовнішнього блоку не вдалося підключитися, а просто відводиться вниз.


Вакуумирование


Позбутися від води всередині траси можна методом «пшику» або за допомогою вакуумного насоса. Метод «пшику» полягає в продуванні траси фреоном і стравлювання його через спеціальний золотник - для нього не потрібно ніякого додаткового обладнання, тільки штатні можливості кондиціонера. Більш прогресивний метод вакуумування заснований на застосуванні вакуумного насоса укупі зі спеціальним шлангом. Він незамінний при вакуумуванні протяжних трас, так як можливість дозаправки фреоном при цій операції відсутня, а витрачається його досить багато. Після того як вакуумирование завершено, слід відкрити газовий і рідинний клапана на кондиціонері і переконатися в тому, що траса герметична за допомогою мильної води, нанесеною на потенційно «слабкі» місця.

Ремонт сплит систем в Донецке

На цьому установку кондиціонера своїми руками можна вважати закінченою!

 

СЕГОДНЯ В МЕНЮ


ЖДЕМ ВАШИХ ЗВОНКОВ!
+38 (050) 475 11 14
+38 (050) 054 84 54
+38 (062) 208 11 00
Звонить с 9:00 до 20:00
Skype: dana113111