+38 (094) 143 81 50
+38 (071) 338 33 08
(Viber/WhatsApp)
Звонить с 9:00 до 20:00
ПОИСК ТУРОВ
ВСЕ ТУРЫ
ВИДЕО ТУРЫ
ХОТ-ЦЕНА

Турция - от 197$,
Греция - от 199€
Доминикана - от 829$
Кипр - от 219€
Болгария - от 77€
Абхазия - от 2300₽

Я ХОЧУ

Антицеллюлитный массаж ДивинРучний антицелюлітний масаж має свої переваги та недоліки. Розглянемо їх.

Переваги ручного антицилюлітного масажу

За словами Андрія Сирченко, антицелюлітний ручний масаж повинен включати в себе мінімум три фази: дренаж, опрацювання поперечно-смугастої мускулатури і підшкірно-жирової клітковини.

Перехід від одного етапу до іншого залежить від готовності тканини до наступного впливу. Не можна працювати з підшкірно-жирової клітковиною на не розігрітих поперечно-смугастих м'язах - це може привести до розриву капілярів. На відміну від апарату фахівець, який проводить ручний антицелюлітний масаж, може точно цей момент визначити.

Адже навіть у однієї людини в різні моменти життя буває різна пластичність судин: той же стрес робить судини ламкими.

Саме тому ручний антицелюлітний масаж сьогодні є досить популярною процедурою відновлення краси і здоров'я шкіри.

Ручний антицелюлітний масаж в окремих випадках більш точний і ефективний.

«При виборі способу впливу, - розповідає Наталя Казаріна, - в першу чергу звертаєш увагу на ступінь прояву целюліту, його вираженість. При Ш-IV стадіях, коли розвиваються фіброзні утворення, на мій погляд, більший ефект дає антицелюлітний масаж руками. Руки краще відчувають, в якому випадку треба натиснути, в якому - розтерти, як довго і з якою інтенсивністю впливати на проблемну зону.

Антицеллюлитный массаж отзывы

З властивих масажу рухів (антицелюлітний масаж руками здійснюється погладжуванням, розтиранням, розминкою, вібраціями і т.д.) антицелюлітний масаж руками більше характеризується розминаннями, але вони теж бувають різними. Головне в цьому випадку не перестаратися, діяти м'яко і поступово.

Сила впливу ручного антицелюлітного масажу повинна зростати від процедури до процедури.

Тільки ручному масажу властиві так звані розминання.

В цьому випадку м'язова головка піднімається від відсталого ложа і зміщується вправо-вліво.

На цьому принципі побудовано одинарна, подвійна кільцева розминка і так далі. Підняти і пропрацювати м'яз, домогтися такого обсягу впливу за допомогою апарату практично неможливо.

А в масажі ця фаза принципова. М'яз крові в багато разів краще, ніж підшкірно-жирова клітковина, і дуже важливо цей потенціал використовувати.

Антицелюлітний масаж руками дозволяє створити в тканинах своєрідну кисневу бурю, збільшити приплив артеріальної крові, і тільки потім працювати з підшкірно-жирової клітковиною.

Образно кажучи, жирова тканина на нерозігріті м'язі подібна фользі на замороженому вершковому маслі. Якщо знімати фольгу з неразмягченного масла, можна її легко порвати (в нашому випадку пошкодити судини).

Ручний масаж дозволяє поліпшити стан шкіри за рахунок використання ефірних масел, кремів, комплексів на основі водоростей і ін. (хоча, звичайно ж, на першому місці стоять правильне харчування, робота системи детоксикації і т.д.).

Апаратний масаж роблять «на суху». Але тут дуже важливо, щоб витратні матеріали були належної якості.

Ручний антицелюлітний масаж, таким чином, повертає не тільки здоров'я і красу, а й еластичність шкіри.

Недоліки ручного антицелюлітного масажу 

Зворотною стороною індивідуального підходу є так званий людський фактор.

Ефективність та безпечність процедури безпосередньо залежать від майстерності і зусиль масажиста. На практиці масажисти втомлюються, бувають неуважні, найкращі іноді страждають на «зіркову хворобу» і т.д.

У той час як вакуумний антицелюлітний масаж виконується за допомогою спеціальних апаратів, які можна запрограмувати за потрібне чином.

Ручний масаж часто буває досить травматичним.

"До сих пір існує думка, що ручний антицелюлітний масаж повинен бути дуже жорстким, до синців", - зауважує Андрій Сирченко. Причому цей міф активно підтримується самими клієнтами, які часто навіть не пробували вакуумний антицелюлітний масаж в спеціалізованих клініках. Насправді, це не так.

У антицеллюлитном масажі є два аспекти.

Антицеллюлитный массаж в Донецке

Перший - при поліпшенні кровопостачання тканин посилюються обмінні процеси, що в свою чергу призводить до антицелюлітного ефекту.

Другий - ми терпляче і послідовно впливаємо механічно на жирову тканину, перебираємо її, як крупу, руками.

При механічній дії (т.зв. вакуумний антицелюлітний масаж або апаратний антицелюлітний масаж) допускається дуже багато «ляпів».

Грубий механічний підхід призводить до травмування тканин, набряку, гематом. Фіброз в будь-якому випадку не терпить грубої роботи: будь-то апарат або руки.

СЕГОДНЯ В МЕНЮ


ЖДЕМ ВАШИХ ЗВОНКОВ!
+38 (094) 143 81 50
+38 (071) 338 33 08
(Viber/WhatsApp)
Звонить с 9:00 до 20:00