+38 (098) 853 00 34
Звонить с 9:00 до 20:00
Skype: dana113111
ПОИСК ТУРОВ
ВСЕ ТУРЫ
ВИДЕО ТУРЫ
ХОТ-ЦЕНА

Болгария авиа - от 220€,
автобус - от 100€
Испания - от 300€
Греция - от 250€
Кипр - от 250€
Тунис - от 350$

Я ХОЧУ

Алмазная шлифовка лица в ДонецкеПринцип простий: оновлення шкіри за рахунок відлущування. Ефект цієї методики заснований на механічному відлущування тільки верхнього шару шкіри - тобто це фактично та ж поверхнева микродермабразия. Однак в цьому випадку використовуються спеціальні наконечники з алмазним напиленням: вони знімають поверхневий роговий шар шкіри, (кератиноцити, омертвілу частина епідермісу) без будь-яких травмуючих наслідків.

використовуються як різного діаметру, так і з покриттям різного ступеня шорсткості. Від розміру алмазної пилу залежить вплив на шкіру: більш інтенсивне або, навпаки, м'яке і ніжне. Раніше в якості абразивного матеріалу використовувався порошок оксиду алюмінію, але така методика мала ряд мінусів: порошок часто викликав алергічні реакції, частина порошку, залишаючись на поверхні шкіри, заважала при роботі, особливо в області очей.

Шлифовка лица в салоне красоты Дивин Донецк

Побічні ефекти і відновлення

- нетравматична процедура, відновний період займає небагато часу. Зазвичай після пілінгу відзначається почервоніння шкіри і невелика набряклість. Нерідко симптоми проходять протягом доби, повністю епідерміс відновлюється через 2-4 дні. Косметологи дають наступні рекомендації після процедури:

• протягом курсу слід користуватися сонцезахисними засобами, і наносити їх потрібно товстим шаром;

• перші дні намагайтеся уникати фізичних навантажень, щоб запобігти виділенню поту;

• 7-10 днів після процедури краще використовувати більш жирні креми в повсякденному догляді, щоб не допустити відчуття стягнутості;

• на перші 48 годин варто відмовитися від тональної основи, пудри і рум'ян;

• весь курс неприпустимо очищення обличчя за допомогою агресивних пілінгів;

• краще не користуватися засобами, в складі яких вказані будь-які кислоти (молочна, фруктова, гліколева), це може викликати пощипування і печіння.

Доступная микродермабразия лица в Донецке


Протипоказання для пілінгу обличчя

Як і для всього тіла, , гнійників, опіків, герпесу, при діабетичних захворюваннях і порушеннях імунітету. Для жінок ще небажано проходити цю процедуру про час менструації.

Після такої воістину королівської косметичної маніпуляції потрібно берегти своє личко від прямого сонячного впливу. Також не потрібно поки ходити в сауну, на пляж, та й похід на фітнес, де ви будете посилено потіти, поки теж відкладіть. Кілька днів не можна застосовувати декоративну косметику, а на весь реабілітаційний період доведеться відмовитися від тональної основи, пудри і рум'ян. Зате після такого алмазного пілінгу особи, шкіра буде світитися воістину дорогоцінним сяйвом!

СЕГОДНЯ В МЕНЮ


ЖДЕМ ВАШИХ ЗВОНКОВ!
+38 (098) 853 00 34
Звонить с 9:00 до 20:00
Skype: dana113111

2008-2017 © Турагентство Калимирос. Официальный сайт турфирмы Донецка