+38 (094) 143 81 50
+38 (071) 338 33 08
(Viber/WhatsApp)
Звонить с 9:00 до 20:00
ПОИСК ТУРОВ
ВСЕ ТУРЫ
ВИДЕО ТУРЫ
ХОТ-ЦЕНА

Турция - от 197$,
Греция - от 199€
Доминикана - от 829$
Кипр - от 219€
Болгария - от 77€
Абхазия - от 2300₽

Я ХОЧУ

Микротоки в косметологииСучасна косметологія пропонує масу інструментів для збереження краси свого обличчя і тіла. Апаратні методики, що застосовуються як в рамках салонів краси, так і в домашніх умовах, працюють за різними технологіями, і кожен новий підхід стає досконалішим, ефективніше і безпечніше.

вражаючих результатів, омолоджуючи шкіру, роблячи контури чіткими і прибираючи кола під очима. З'ясуємо, за рахунок чого досягається такий ефект і які всі тонкощі реалізації терапії.

 

Мікроструми в косметології - що це таке?

Токи електрики вже дуже давно використовуються в косметології, і методик за весь цей час було чимало. , яка має на увазі вплив на тканини імпульсним струмом мінімальної напруги.

Вплив під час процедури проводиться дуже м'яке, напруга не перевищує 14 вольт, і при цьому вони впливають на всі шари шкіри, на м'язи, підшкірну клітковину і навіть судинні елементи. Вплив мікрострумами дозволяє домогтися таких ефектів:

- електричний заряд мембран клітин приходить в норму, а значить і процеси всередині їх прискорюються і улучает;

- нормалізується мікроциркуляція крові;

- клітинна регенерація прискорюється, нормалізується синтез важливих білків;

- приходять в тонус м'язи обличчя і стінки судин.

Подібні косметичні процедури найбільш корисні для старіючої шкіри, вони помітно покращують стан особи і уповільнюють процес старіння шкірних покривів. Такий вражаючий ефект і став джерелом популярності мікрострумів.

Як діють мікроструми і якого результату очікувати

Згодом адекватне функціонування клітин порушується, поступово активізуються процеси старіння: знижується захисний рівень тканин, змінюється різниця потенціалів мембран клітин, прискорюється їх розпад, порушується синтез і обмін речовин, клітини виснажуються.

Микротоковая терапия

Через порушення циркуляції крові в дрібних судинах і зниження їх тонусу, відбуваються збої в відтоку рідини і обміні речовин, що викликає набряклості, зниження продукції колагену, гіалуронової кислоти і т.д.

Все перераховане стає причиною зміни структури шкірних покривів, появи зморшок, нависання тканин, формування пігментних плям і інших проявів старіння обличчя. Для гальмування цих процесів і запуску відновлення тканин як раз і використовується мікрострумова терапія.

Мікротерапія для омолодження шкіри

На відміну від звичайної електростимуляції, даний підхід не провокує помітного скорочення м'язів, так як не дає прямого стимулу.

Позитивний ефект досягається завдяки стимуляції синтезу колагену і еластину, оптимізації процесів всередині кожної клітини.

Завдяки цьому і зняти сильне напруження з м'язів обличчя.

Процедура має ефект і на лімфатичну систему, що покращує відтік і циркуляцію рідин, тим самим забираючи набряклість, темні кола і в загальному покращуючи колір обличчя.

Микротоки в Донецке

СЕГОДНЯ В МЕНЮ


ЖДЕМ ВАШИХ ЗВОНКОВ!
+38 (094) 143 81 50
+38 (071) 338 33 08
(Viber/WhatsApp)
Звонить с 9:00 до 20:00

2008-2018© Турагентство Калимирос. Официальный сайт турфирмы Донецка