+38 (094) 143 81 50
+38 (071) 338 33 08
(Viber/WhatsApp)
Звонить с 9:00 до 20:00
ПОИСК ТУРОВ
ВСЕ ТУРЫ
ВИДЕО ТУРЫ
ХОТ-ЦЕНА

Турция - от 197$,
Греция - от 199€
Доминикана - от 829$
Кипр - от 219€
Болгария - от 77€
Абхазия - от 2300₽

Я ХОЧУ

Монтаж установка чистка кондиционеров в Донецке - не так вже й складно. Головне - дотримуватися правильний алгоритм дій.

Удаление татуажа в Броварах, що неодимовий лазер діє руйнівно на фарбувальний пігмент, який далі виводиться лімфатичною системою. При цьому шкіра і волосяний покрив ніяк не ушкоджуються, і виключається поява шрамів і рубців.

Электропорация лица в Донецке отзывы

Вас беспокоят такие проблемы как возрастные изменения, воспалительные процессы кожи, целлюлит или выпадение волос? Курс электропорации с лёгкостью поможет вам забыть о них и привести свою кожу в тонус!

Алмазная шлифовка лица в ДонецкеПринцип простий: оновлення шкіри за рахунок відлущування. Ефект цієї методики заснований на механічному відлущування тільки верхнього шару шкіри - тобто це фактично та ж поверхнева микродермабразия. Однак в цьому випадку використовуються спеціальні наконечники з алмазним напиленням: вони знімають поверхневий роговий шар шкіри, (кератиноцити, омертвілу частина епідермісу) без будь-яких травмуючих наслідків.

Пилинг лица в БроварахПілінг обличчя являє собою процедуру відлущування верхнього шару шкіри. Це сприяє активізації процесів регенерації шкірного покриву і відновленню його рівного тону. Після пілінгу розгладжуються зморшки, зникають нерівності шкіри і освітлюються пігментні плями. В результаті процедури шкіра перетворюється прямо на очах набуває гладкість, бархатистість і здорове сяйво.

Антицеллюлитный массаж в БроварахЦелюліт або так звана «апельсинова кірка» на шкірі утворюється в результаті ураження підшкірного шару жирової клітковини. Це не просто естетичний недолік, а сигнал про виниклі проблеми зі здоров'ям і наслідок виникли порушень в роботі органів. Целюліт виникає, як правило, на тих ділянках тіла, де порушений кровообіг і рух лімфи, в результаті чого відбувається набряк тканин і значно зростає кількість жирових клітин. Цей процес важливо вчасно помітити і запобігти його розвиток.

СЕГОДНЯ В МЕНЮ


ЖДЕМ ВАШИХ ЗВОНКОВ!
+38 (094) 143 81 50
+38 (071) 338 33 08
(Viber/WhatsApp)
Звонить с 9:00 до 20:00

2008-2018© Турагентство Калимирос. Официальный сайт турфирмы Донецка